Binance Referans Kodu %20 İndirim

Soru/CevapBinance Referans Kodu %20 İndirim
AvatarBitcoin Sohbeti Staff 3 sene önce sordu
1 Cevaplar
AvatarBitcoin Sohbeti Staff cevapladı 3 sene önce

Binance borsası işlem ücretlerinden ömür boyu en yüksek komisyon indirimi olan %20 indirim sağlamak için YLXMCYSU referans kodunu kullanabilirsiniz. Böylece Binance.com borsasında yapacağınız tüm işlemlerde ömür boyu %20 komisyon iadesi alırsınız. Ayrıca alım-satım işlemlerinde BNB kullanmanız durumunda ekstra %25 indirim hak kazanırsınız. Böylece toplam %45 indirim alacaksınız.

 • Binance Referans Kodu İndirimli: YLXMCYSU
 • Binance Referans Bağlantısı: Binance %20 İndirimli Kayıt Ol (Tıkla)
 • Bonus: 20% komisyon indirimi + 25% BNB indirimi
 • Binance Futures Referans Kodu: 38842904
 • İndirim İadesi: Alım-Satım işleminizde anında
 • Süresi: Ömür Boyu

Binance.com borsasına YLXMCYSU referans kodu ile veya yukarıdaki Binance %20 İndirimli Kayıt Ol bağlantısı ile kayıt olduktan sonra güvenlik nedeni ile kimlik doğrulama işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından hesabınızda minimum düzeyde (Örneğin 0.01 Adet) BNB tutarsanız komisyonlar BNB ile ödenecek ve indirim oranı Binance Borsasında %45 indirimli hale gelecek.
Sağlanan referans kodu, yeni kayıt olan kullanıcılara ömrü boyunca geçerli olacak, katıldıkları anda her işlemde anında %20 komisyon ödülü sağlayacaktır.

Binance Borsasına %20 İndirimli Referans Kodu Nasıl Kullanılır?

Bu adımlar, kayıt sayfasına bir bağlantı da dahil olmak üzere Binance referans kodunu (ID) nasıl kullanacağınız konusunda size yol gösterir:

 1. Binance referans indirimi için bu bağlantıya tıklayın.
 2. E-posta adresinizi yazın.
 3. En az 1 küçük harf, 1 büyük harf ve 1 rakam bulunan şifrenizi yazın
 4. Referans Kimliği bölümünde YLXMCYSU kodunun yazdığına emin olun.
 5. 【Hesap oluştur】butonuna tıklayın.

 

İndirim Nasıl Hesaplanacak?

Binance’deki standart işlem ücreti işlem başına %0,10 ‘dur. Ancak %20 Referans kodu kullanırsanız ve hesabınızda BNB varsa bu oran (%20+%25 indirim ile birlikte ile birlikte) %0.055 ‘e düşecek. Bunun anlamı ise, Normalde 1000 TRY’lik bir alım-satım işleminde normalde 1 TRY ödersiniz ancak Referans kodunu kullanmanız durumunda ve hesabınızda BNB bulunması durumunda 1000 TRY’lik bir işlem için 0.55 TRY ödeyerek işlem ücretlerinden tasarruf yapacağınız anlamına geliyor.